استخدام آذرباییجان غربی

استخدام ارومیه

استخدام اصفهان

استخدام ایلام

استخدام تهران

استخدام خراسان جنوبی

استخدام بیرجند

استخدام خراسان رضوی

استخدام مشهد

استخدام زنجان

استخدام سیستان و بلوچستان

استخدام زاهدان

استخدام قزوین

استخدام گلستان

استخدام گرگان

استخدام لرستان

استخدام خرم آباد

استخدام مرکزی

استخدام اراک

استخدام همدان

استخدام کرمان

استخدام کهکیلویه و بویراحمد

استخدام یاسوج

یارانه سبد کالا | چهار روش دریافت سبد کالا

چهار شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۲ ساعت ۱۶:۱۷
دریافت سبد کالا,یارانه کالا,فروشگاه های توزیع سبد کالا,سایت سبد کالا,سامانه سبد کالا,پیامک سبد کالا,سبد کالا 92,یارانه کالا,سبد کالای دانشجویان,زمان دریافت سبد کالا,یارانه سبد کالا,چهار روش اطلاع از "دریافت" یا "عدم دریافت" سبد کالا از سوی مشمولان طرح سبد حمایتی ...
تاریخ انقضاء: 1393/05/09کد مطلب: 1419 تعداد بازدید: 33798

یارانه سبد کالا | چهار روش دریافت سبد کالابه گزارش سایت استخدامی پرداد به نقل از خبرگزاری مهر: چهار روش اطلاع از "دریافت" یا "عدم دریافت" سبد کالا از سوی مشمولان طرح سبد حمایتی دولت را اعلام کرد. بر این اساس، هموطنان می توانند با ارسال کدملی و شماره کارت بانکی و کد ملی به شماره پیامک 5000799 و یا تماس با شماره گویای 09612 و یا شماره #799* از شماره تلفن همراه اول از آخرین وضعیت خود اطلاع یابند، البته این روش‌ها پس از دستورات مقامات ذی‌ربط در سریع‌ترین زمان ممکن به صورت کامل فعال شود.

دولت قرار است ظرف کمتر از 10 روز دیگر، اولین سبد کالای حمایتی خود را به جامعه هدف 15 میلیون نفری ارایه دهد. بر این اساس، سرپرستان خانوار شامل کارمندان دولت اعم از قراردادی، پیمانی یا رسمی، کارگران، طلاب، خبرنگاران و دانشجویان متاهل و بازنشستگان از این سبد کالایی برخوردار خواهند شد.

در این میان ،هر یک از سرپرستان خانوار می توانند از 4 روش برای اطلاع از دریافت یا عدم دریافت سبد کالا اطلاع یابند که به شرح زیر است. در واقع این 4 روش، کانال‌های ارتباطی زیر جهت اطلاع‌رسانی و پاسخ به سئوالات و پیگیری مشکلات برقرار شده است. البته این روش‌ها پس از دستورات مقامات ذی‌ربط در سریع‌ترین زمان ممکن به صورت کامل فعال شود.

روش اول اطلاع از دریافت سبد کالایی

از طریق تلفن گویای وزارت صنعت، معدن و تجارت: شهروندان می‌توانند از طریق مرکز تماس وزارت صنعت، معدن و تجارت به شماره 09612 با مسئولین و کارشناسان طرح جهت دریافت پاسخ سئوالات خود تماس حاصل کنند.

روش دوم اطلاع از دریافت سبد کالایی

از طریق شرکت‌های ارائه دهنده خدمات پرداخت: در صورت بروز هرگونه اشکال در فرایند تراکنش، همانند روال قبل مردم می‌توانند با مرکز تماس شرکت‌های ارائه دهنده خدمات پرداخت که روی رسید دستگاه کارت‌خوان درج شده است، پیگیری موارد به انجام رسانند.

روش سوم اطلاع از دریافت سبد کالایی

از طریق تماس با درگاه اطلاع‌ رسانی همراه اول: همچنین شهروندان می‌توانند با تماس با درگاه اطلاع‌رسانی همراه اول به شماره #799* ، و یا ارسال پیامک به شماره 5000799، با ارسال شماره کارت بانکی و کد ملی خود از وضعیت شمول خود در طرح اطلاع یافته و همچنین اطلاعات مربوط به موجودی سبد کالای خود را دریافت نمایند. در این خصوص دقت شود که شماره کارت بانکی که واریز یارانه نقدی به آن صورت می‌پذیرد مد نظر است.

روش چهارم اطلاع از دریافت سبد کالایی

از طریق مراجعه به اینترنت: وب‌سایت رسمی اطلاع‌رسانی سامانه به آدرس www.yaranehkala.ir جهت مشاهده آخرین اخبار مربوط به طرح و لیست فروشگاه‌های مجاز در دسترس است. از طریق این وب‌سایت، هر شهروند می‌تواند وضعیت شمول خود در طرح را پیگیری و موجودی سبد کالای خود را استعلام کند.

چند نکته درباره سبد کالا
فروشگاه‌های عرضه‌کننده سبد کالا مجاز به اخذ هیچگونه وجه نقدی و غیرنقدی از شهروندان نیستند. جهت دریافت سبد کالای حمایتی به همراه داشتن کارت عابر بانک سرپرست خانوار الزامی است.

تلاش بر این است سبد کالای حمایتی به صورت یکجا به خانوارهای مشمول تحویل شود. در صورت ناقص بودن سبد کالا در مراجعه اول به فروشگاه امکان مراجعه مجدد برای دریافت اقلام باقی‌مانده آن در طول ماه وجود دارد.

برنج، مرغ، تخم مرغ، روغن مایع نباتی و پنیر اقلام تشکیل دهنده سبد کالای حمایتی هستند. برهمین اساس، در دو سبدکالایی که امسال دولت به شهروندان می‌دهد، 10 کیلوگرم برنج، 4 کیلوگرم مرغ، 2 بسته 400 گرمی پنیر، 2 بسته 16 عددی تخم مرغ پیش بینی شده است.

وزیر صنعت، معدن و تجارت هم گفته است: برنج سبد اول کالایی رایگان دولت، برنج هندی است.

به گزارش مهر، دولت دهم در سال 89 سایت رفاهی را برای پرداخت یارانه نقدی طراجی و پیاده‌سازی کرد و حال دولت یازدهم با محوریت وزارت صنعت، معدن و تجارت سایت یارانه کالا را طراحی کرده است.

Share/Save/Bookmark
ارسال نظر
نام :
پست الکترونیک :
نظر شما :
کد بالا:
صفحه 1 از 2   1 2   
گلدسته سیدالنگی
جمعه ۲۷ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۷
۰
۰
اعتراض به سبدکالا
محمد گلخنی
شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۴:۰۸
۱
۰
من مبلغ کمتری نسبت به افراد خانواده دریافت میکنم
صیاد محمدی
یکشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۶
۰
۰
باسلام من بادوفرزند که بی سرپرست هستم تعلق نگرفته سبد کالا در هیچ دوره ای اما کارمندان که سرپرست دارن تعلق گرفته ایا این حقه .
صیادمحمدی
یکشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۳
۰
۰
باعرض سلام بند بادوبچه بی سر پرست درهیچ دوره از سبد کالا به بنده که سرپرست بچه هایم هستم تعلق نگرفته لطفا رسیدگی فرمایید واقعن امسال من چرا باید تعلق نگیرد .هرچی سنگه مال پای لنگه.
آرش طاهری
یکشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۴ - ۲:۱۵
۰
۰
فقط به کسانی دادین که به قول خودمون وضعشون توپه ممنون از دیدگاهتون به سطح پایین...
غلامحسین ناصری
سه شنبه ۲۵ آذر۱۳۹۳ - ۹:۳۱
۱
۰
باسلام. علت در لسیت سبد کالا نیستم چیست زیرا یک کارمند یک شرکت خصوصی ام
سعید
شنبه ۱۵ آذر۱۳۹۳ - ۶:۵۲
۰
۰
نظرم دربارش خیلی خوبه
باقر شفیعی
دوشنبه ۵ آبان ۱۳۹۳ - ۸:۰۸
۵
۰
به سرمایه داران سبدکالا دادین و به مستمندان ندادین
محمد رضا ویس کرمی
شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۳ - ۲:۰۱
۵
۱
چرا به ما که یه خانواده 4نفره هستیم سبد کالا تعلق نگرفته من کارگرم با روزی 15 هزار تومن درامد اخه این انصافه لطفا رسیدگی کنید.
فايزه
چهار شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۰۲
۱
۰
با سلام خانواده ما با وجود مشكلات بخاطر ارزش نهادن به برنامه هاي دولت از گرفتن يارانه انصراف داديم اما الان سخت پشيمانيم چرا كه انها كه چندين برابر در امد دارند يارانه دريافت ميكنند وهيچ تسهيلاتي براي انصراف دهندگان دولت قائل نشد با وجود وعده وعيدهاي زياد چرا ؟ چگونه مي توان دوباره براي دريافت يارانه ثبت نام نمودحتما جواب بدهيد
بهاره
جمعه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱:۳۵
۴
۰
آخه میخوام بدونم این عدالته!اونهایی که وضع مالی خوبی ندارند بهشون سبدکالا ویارانه تعلق نمیگیره واونهایی که وضع مالی خوبی دارند بهشون تعلق میگیره!مگه این قانونها و کارهایی که انجام میگیره برای بهترشدن وضع مملکت ووضع مردم نیست؟مگه برای کمک به مردمی نیست که دارند به سختی زندگی میکنند؟اگرغیرازاین باشه چه سودی داره این کارها؟چون اونهایی که وضعشون خوبه که نیازی به اینهاندارند ودر آسایش ورفاهند!اینطوری اگه پیش بره مردم ثروت مند روز به روز ثروتمندتر میشند ومردم فقیر روز به روز فقیرتر واین جای تاسف داره وباید هرچه زودتر واسه جلوگیری از این وضعیت یه کاری انجام بدند.
محسن جهان افروز
پنج شنبه ۷ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۲:۰۱
۰
۰
به نضرمن عدالت درتقسیم سبدکالارعایت نشده من خودموضع مالی بدی دارمفرزندم ازسرتان خون فوت کرد ورشکست شدم وبه شهرستان سراب کوچ کردم وبه کمک خانوادام کزران زندگی مکنم خواهشمنئم عدالت رارعایت کنید
س
سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۲ - ۸:۲۱
۴
۰
چراااااااااااا به ما سبد کالا نمیدین بخدا گناه داریم بقران گناه داریم نمیدونم چطوری نفرین کنم به کی نفرین کنم که بهمون سبد کالا نمیدن
مجتبی
سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۲ - ۸:۱۸
۴
۰
چرا به ما که تازه ازدواج کردیم و بیمه هم نیستیم و واقعا نیازمندیم سبد کالا تعلق نگرفته؟من شغله درست و حسابی ندارم واقعا چرا؟
شاهن
دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۲ - ۳:۲۴
۱
۰
سبد بود گل بود به سبزه هم آراسته شد . گرانی بنزین واقتصاد مقاومتی فکر این آخریاش مال مجلسیا باشه
mahsa
دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۲ - ۳:۰۰
۲
۲
اونایی که با ماشین اخرین مدل میمونن صف سبد کالا اونا وضع مالی بدی دارن بعد ما...........
mahsa
دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۲ - ۲:۵۷
۲
۰
با اینکه وضع مالی مون درست حسابی نیست چرا سبد کالا به ما تعلق نمیگیره
سید ضیا مو سوی
شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۰:۰۸
۲
۰
سلام . من یک کارمند بازنشته هستم چرا به من سبد کالا تعـلق نگر فته.متشکرم
بداوی
شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۲ - ۱:۱۶
۲
۰
سلام آیا زنهای مطلقه سبدکالا دریافت نمیکند.
ن
شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۲ - ۱:۱۲
۴
۰
سلام چرا به من سبدیارانه تعلق نگرفته من مطلقه هستم
صفحه 1 از 2   1 2   
 
ارسال نظر
نام :
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با سایت استخدام پرداد، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
پست الکترونیک :
نظر شما :