استخدام با مدرک

 استخدام زیر دیپلم

 استخدام دیپلم

 استخدام دانشجو

 استخدام فوق دیپلم

 استخدام لیسانس

 استخدام فوق لیسانس

 استخدام دکتری

 استخدام مهندس

 استخدام مهندس برق

 استخدام مهندس معدن

 استخدام مهندس عمران

 مهندس فناوری اطلاعات

 استخدام مهندس صنایع

 استخدام مهندس آی تی

 استخدام مهندس مکانیک

 استخدام مهندس کامپیوتر

 استخدام مهندس معماری

 استخدام مهندس شیمی

 استخدام مهندس مخابرات

 استخدام مهندس پزشکی

 استخدام مهندس الکترونیک

 استخدام مهندس کشاورزی

  استخدام رسمی

 نیروهای مسلح

 استخدام پلیس

 استخدام ارتش

 استخدام پلیس فتا

 استخدام در سپاه

 استخدام نیروی انتظامی

 استخدام وزارت دفاع

 استخدام دولتی

 استخدام استانداری

 استخدام در بانک

 استخدام شرکت نفت

 استخدام شهرداری ها

 استخدام متفرقه

 نمونه رزومه

 کار دانشجویی

 ثبت نام یارانه

 استخدام بهیار

 استخدام کارگر

 استخدام راننده

 نمایندگی بیمه

 آگهی استخدام

 استخدام پرستار

 استخدام مدرس

 استخدام کارمند

 استخدام آرایشگر

 استخدام بازاریاب

 استخدام مترجم

 استخدام پاره وقت

 استخدام منشی

 استخدام خانم ها

 استخدام های روز

 استخدام تایپیست

 حسابدار پاره وقت

 استخدام گرافیست

 استخدام روانشناس

 استخدام برنامه نویس

 استخدام نقشه بردار

 استخدام مهماندار هواپیما

چهار شرط دریافت یارانه نقدی در مرحله دوم هدفمندی یارانه‌ ها

پنج شنبه ۸ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۰۹:۴۵
چهار شرط دریافت یارانه نقدی در مرحله دوم هدفمندی یارانه‌ ها ، ثبت نام یارانه ، در مورد یارانه‌ها باید بگویم که اولا، همه نباید شامل یارانه شوند، ثانیا، ابتدا به ساکن هیچ کس خارج نمی‌شود، ثالثا، دریافت و یا عدم دریافت دست خود افراد است ...
تاریخ انقضاء: 1393/05/09کد مطلب: 1740 تعداد بازدید: 4159

چهار شرط دریافت یارانه نقدی در مرحله دوم هدفمندی یارانه‌ هابه گزارش سایت استخدامی پرداد به نقل از خبرگزاری فارس: ایرج ندیمی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در پاسخ به  فارس در پاسخ به این که گفته می‌شود اخیرا دولت و مجلس با هم جلسه مشترکی‌ در رابطه با تعیین میزان درآمد خانوار برای دریافت یارانه نقدی داشته‌اند، گفت: در رابطه با هدفمندی یارانه‌ها غیر از جلسه‌ کمیسیون تلفیق و رؤسای کمیسیون‌ها با آقای رئیس‌جمهور و معاونین که در محل نهاد ریاست جمهوری داشته‌اند، جلسه رسمی دیگری بین مجلس و دولت نبوده است.

ندیمی گفت: در مورد یارانه‌ها باید بگویم که اولا، همه نباید شامل یارانه شوند، ثانیا، ابتدا به ساکن هیچ کس خارج نمی‌شود، ثالثا، دریافت و یا عدم دریافت دست خود افراد است و رابعا تا وقتی دولت مبنا و مجموع درآمد را اعلام نکرده انصراف معنا ندارد. پس از اعلام مجموع درآمد هر فردی که شامل نیست باید از مجموع دریافت کنندگان یارانه خارج شود و اگر خارج نشود، باید هزینه اقتصادی و اجتماعی آن را پرداخت کند.

وی افزود: مجلس در رابطه با هدفمندی یارانه‌ها سیاست‌های دولت را تعریف کرده و در ادامه مسیر باید دولت چگونگی اجرا را به وسیله قانون هدفمندی و تبصره 21 مدیریت کند و درباره آن تصمیم بگیرد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس اظهار داشت: تاکنون وظیفه‌ای برای تعیین ریز اقلام و قیمت‌ها در هدفمندی یارانه‌ها به فردی از نمایندگان مجلس واگذار نشده است.

ندیمی در پاسخ به این سؤال که فکر می‌کنید پایه درآمدی که مشمول یارانه نقدی شود، چقدر باشد، گفت:دستمزد اصولا در رابطه با مواردی مانند هزینه، تورم و شیب افزایشی هر ساله تعریف می شود، بنابراین از روی حدس و گمان نمی‌توان آن را تعیین کرد و طبیعتا باید از طریق مکانیزم‌های قانونی تعیین و خروجی آن را هم دولت باید اعلام کند.

وی در پاسخ به سؤال دیگر خبرنگار فارس مبنی بر اینکه که طبق گفته وزیر اقتصاد فاز دوم هدفمندی از ابتدای سال آینده آغاز می‌شود آیا با توجه به فرصت باقیمانده تا پایان سال امکان جمع‌آوری اطلاعات از طریق اظهارنامه وجود دارد؟ بیان داشت: مجلس اختیاری به دولت داده و طبق آن اختیار از دولت خواسته است مبنایی برای خط فقر و رفاه تعریف و بر اساس آن اختیار هر رقمی که دولت معین کند مبنای دریافت یا عدم دریافت یارانه قرار می‌گیرد.

عضو کمیسیون اقتصادی تصریح کرد: بنابراین پس از تعیین مبنا برای دریافت یا عدم دریافت یارانه به مردم گفته می‌شود که افرادی که خودشان را مستحق دریافت یارانه می‌دانند ثبت نام کنند و برای ثبت‌نام‌کنندگان مانعی ایجاد نمی‌شود.

ندیمی گفت: در صورتیکه برای دریافت یارانه رقمی اعلام شود دیگر آن عدد مبنا قرار می‌گیرد و اگر افرادی درآمدشان از رقم اعلام شده بالاتر باشد در صورت دریافت یارانه با آن‌ها برخورد قانونی می‌شود.

وی افزود: هنوز دولت مجموع درآمد را اعلام نکرده و به همین دلیل اظهارنامه بیشتر جنبه جمع‌آوری اطلاعات را دارند بنابراین تا زمانی که دولت مبنا را اعلام نکرده همه مشمول دریافت یارانه هستند و اگر مبنا را اعلام کرد افراد باید با آن خودشان را تطبیق دهند.

ندیمی در پایان اظهار داشت: در چند ماه اول به هیچ عنوان امکان راستی آزمایی وجود ندارد و راستی آزمایی اطلاعات با گذشت زمان امکان‌ پذیر است.

Share/Save/Bookmark
جستجوهای مرتبط
ارسال نظر
نام :
پست الکترونیک :
نظر شما :
کد بالا:
 
قيس احمدي
شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۲ - ۹:۰۷
۱
۰
بايد از خودتان خجالت بكشيد
 
 
ارسال نظر
نام :
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با سایت استخدام پرداد، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
پست الکترونیک :
نظر شما :