استخدام آذرباییجان غربی

استخدام ارومیه

استخدام اصفهان

استخدام ایلام

استخدام تهران

استخدام خراسان جنوبی

استخدام بیرجند

استخدام خراسان رضوی

استخدام مشهد

استخدام زنجان

استخدام سیستان و بلوچستان

استخدام زاهدان

استخدام قزوین

استخدام گلستان

استخدام گرگان

استخدام لرستان

استخدام خرم آباد

استخدام مرکزی

استخدام اراک

استخدام همدان

استخدام کرمان

استخدام کهکیلویه و بویراحمد

استخدام یاسوج

استخدام 190 هزار معلم تا 4 سال آینده

چهار شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۰
به گزارش سایت استخدام پرداد و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ، رییس مرکز نیروی انسانی آموزش و پرورش اعلام داشت: جذب ۱۹۰هزار معلم و بکارگیری روش‌های مکمل به رفع مشکل کمبود نیرو کمک می‌ ...
تاریخ انقضاء: 1396/09/01کد مطلب: 65355 تعداد بازدید: 991

استخدام 190 هزار معلم تا 4 سال آیندهبه گزارش سایت استخدام پرداد و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ، رییس مرکز نیروی انسانی آموزش و پرورش اعلام داشت: جذب ۱۹۰ هزار معلم و بکارگیری روش‌های مکمل به رفع مشکل کمبود نیرو کمک می‌ کند.

اسفندیار چهاربند رئیس مرکز برنامه ریزی منابع انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش در اخبار ساعت ۲۱ در خصوص نحوه جذب نیروی انسانی در آموزش و پرورش اظهار کرد: تاکید شورای عالی انقلاب فرهنگی بر صیانت و اجرای کارها مبتنی بر اسناد بالادستی است که بر این اساس شیوه جذب معلم نیز برحسب این اسناد انجام خواهد شد.

وی ادامه داد: امیدواریم مجلس در طرح استخدام بدون آزمون مربیان پیش دبستانی و آموزش دهندگان نهضت توجه لازم را به قوانین برنامه ششم داشته باشد.

رئیس مرکز برنامه ریزی منابع انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش گفت: همواره تلاش می کنیم تا علاقه‌مندان به حرفه معلمی با ضوابط و از طریق آزمون در فرصتی برابر امکان حضور در این شغل را داشته باشند.

چهاربند در مورد انتقاداتی مبنی بر اینکه ورود به حرفه معلمی از طریق ۲دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی تبعیض آمیز است، تصریح کرد: برای ورود به دانشگاه های یادشده فرصتی برابر برای تمامی افراد علاقه مند به حرفه معلمی از طریق آزمون سراسری یا استخدامی وجود دارد بنابراین هیچ گونه تبعیضی وجود ندارد.

بازنشستگی ۳۲۰ هزار معلم تا چهار سال آینده

وی به تعداد بازنشستگان تا چهار سال آینده اشاره کرد و گفت: تا سال ۱۴۰۰حدود ۳۲۰هزار نفر بازنشسته می شوند اما این مساله نشان از کمبود نیرو در آینده نیست و اکنون عدم تعادلی در آموزش و پرورش داریم که با استفاده از فرصت بازنشستگی آن را جبران می کنیم.

رئیس مرکز برنامه ریزی منابع انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش بیان کرد: براساس تمهیدات اندیشیده شده تا چهار سال آینده ۱۹۰هزار نفر جذب نیرو خواهیم داشت که این تعداد جذب و بکارگیری سایر روش های مکمل برای تامین نیروی انسانی مشکل کمبود در آینده را برطرف می کند.

چهاربند در مورد سنجش صلاحیت حرفه ای معلمان عنوان کرد: مکانیزم پایش در سند تحول پیش بینی شده و نظام سنجش صلاحیت حرفه‌ای در دست اقدام است اما آنچه تا امروز به کار گرفته می‌شد فعالیت گروه های بالینی، بررسی فعالیت گروه های آموزشی، نیازسنجی براساس کتب درسی، تحولات براساس دوره های یاددهی-یادگیری و مواردی از این قبیل بوده است.

وی یادآور شد: با توجه به ارزیابی نقاط ضعف و قوت و برگزاری دوره های ضمن خدمت صلاحیت حرفه ای سنجیده می شود همچنین برگزاری دوره های الکترونیکی به توسعه هرچه بهتر این برنامه کمک می کند و شاهد استقبال خوبی از طرف معلمان بودیم.

Share/Save/Bookmark
ارسال نظر
نام :
پست الکترونیک :
نظر شما :
کد بالا:
 
 
 
ارسال نظر
نام :
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با سایت استخدام پرداد، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
پست الکترونیک :
نظر شما :