استخدام آذرباییجان غربی

استخدام ارومیه

استخدام اصفهان

استخدام ایلام

استخدام تهران

استخدام خراسان جنوبی

استخدام بیرجند

استخدام خراسان رضوی

استخدام مشهد

استخدام زنجان

استخدام سیستان و بلوچستان

استخدام زاهدان

استخدام قزوین

استخدام گلستان

استخدام گرگان

استخدام لرستان

استخدام خرم آباد

استخدام مرکزی

استخدام اراک

استخدام همدان

استخدام کرمان

استخدام کهکیلویه و بویراحمد

استخدام یاسوج

پیش‌بینی 1500 میلیارد تومان اعتبار جهت اشتغال زایی در همدان

دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۰۰
به گزارش سایت استخدام پرداد و به نقل از خبرگزاری مهر ، استاندار همدان اعلام داشت: ۱۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای ارائه تسهیلات و اشتغالزایی در استان همدان در نظر گرفته شده ا ...
تاریخ انقضاء: 1396/09/29کد مطلب: 65372 تعداد بازدید: 5851

پیش‌بینی 1500 میلیارد تومان اعتبار جهت اشتغال زایی در همدانبه گزارش سایت استخدام پرداد و به نقل از خبرگزاری مهر ، استاندار همدان اعلام داشت: ۱۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای ارائه تسهیلات و اشتغالزایی در استان همدان در نظر گرفته شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، محمدناصر نیکبخت ظهر شنبه در دیدار با نخبگان بسیجی استان همدان بااشاره به بازدید از مناطق زلزله زده و بیان اینکه آنچه در بازدید از مناطق زلزله زده دیدیم ابراز رشادت، بشر دوستی و خصوصیات یک مسلمان شایسته از سوی ایرانیان عزیز بود، گفت: مردم ایران بخصوص مردم همدان کمکهای خود را به زلزله زدگان می‌رسانند.

وی با بیان اینکه رادیوهای بیگانه درباره کمک رسانی و خدمات سپاه همدان مطالب نادرست می گوید چراکه ما در آنجا فعالیتهای سپاه را از نزدیک دیدیم و این رشادتها را تحسین می کنیم، گفت: انقلاب اسلامی پدیده های بسیاری با خود داشت و یکی از پدیده های ارزشمند، تشکیل سازمان بسیج و ارتش بیست میلیونی به فرمان امام (ره) بود که امروز برای کشور پشتوانه ای ارزشمند است و دنیا نیز از آن الگو برداری می کند.

نیکبخت با بیان اینکه اگر مقاومت مردم پایه و ترویج تشکیل بسیج توسط سردار همدانی نبود هم سوریه و هم عراق سقوط می کردند، گفت: اگر این همه حسادت و عصبانیت توسط دشمن وجود دارد به دلیل پایداری مردم در دفاع مقدس و پایداری و پشتیبانی امروز از نظام است.

وی در ادامه با بیان اینکه جلسات با نخبگان بسیجی استان همدان باید فصلی برگزار شود، گفت: از کمکهای بسیج در مسائل مهم استان همدان استفاده خواهیم کرد.

استاندار همدان با بیان اینکه باید اقتصاد مقاومتی را بسیجی وار و جهاد گونه اجرا کنیم، گفت: باید در کشاورزی برای افزایش راندمان به سمت ترویج بهترین کشت، آبیاری مدرن و اصلاح الگوی کشت و کشتهای گلخانه ای برویم.

نیکبخت بااشاره به وجود ۱۵۰۰ میلیارد تومان پول برای ارائه تسهیلات و اشتغالزایی در استان همدان، گفت: نرخ بیکاری هرچه قدرباشد باید برای اشتغال زایی تلاش کنیم.

وی با بیان اینکه جلسه ای با حضور دهیاران و رؤسای شوراها و مدیران بخش ها برای اطلاع رسانی تسهیلات اشتغال زایی برگزار خواهد شد، گفت: وضع بیمارستان سازی در استان همدان خیلی خوب بوده و برخی پروژه ها در حال تکمیل است.

استاندار همدان با بیان اینکه بیمارستان ۵۰۰ تختخوابی و مرکز جامع سرطان را با مشارکت خیرین ایجاد خواهیم کرد، گفت: تاخیر در پرداخت و عقب افتادن کارانه پزشکان را پیگیری می کنیم.

وی با بیان اینکه طرح تحول نظام سلامت، طرح بسیار خوبی است و باید به آن کمک شود و امیدواریم مشکل بزودی حل شود، گفت: استان همدان در شاخص های اقتصاد مقاومتی بسیار خوب عمل کرده است.

Share/Save/Bookmark
ارسال نظر
نام :
پست الکترونیک :
نظر شما :
کد بالا:
 
 
 
ارسال نظر
نام :
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با سایت استخدام پرداد، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
پست الکترونیک :
نظر شما :