استخدام آذرباییجان غربی

استخدام ارومیه

استخدام اصفهان

استخدام ایلام

استخدام تهران

استخدام خراسان جنوبی

استخدام بیرجند

استخدام خراسان رضوی

استخدام مشهد

استخدام زنجان

استخدام سیستان و بلوچستان

استخدام زاهدان

استخدام قزوین

استخدام گلستان

استخدام گرگان

استخدام لرستان

استخدام خرم آباد

استخدام مرکزی

استخدام اراک

استخدام همدان

استخدام کرمان

استخدام کهکیلویه و بویراحمد

استخدام یاسوج

کار در منزل

چهار شنبه ۸ آبان ۱۳۹۲ ساعت ۱۱:۰۴
کار اینترنتی در منزل,کار در منزل با اینترنت,کار در منزل اینترنتی برای خانمها,کار در خانه برای خانمها,کار در منزل با کامپیوتر,کار در منزل با کامپیوتر ,استخدام کار در منزل ,کار در خانه و منزل با اینترنت,اشتغال در منزل,کار در منزل با اینترنت,کسب و کار اینترنتی در منزل,شغل در خانه,کار اینترنتی در خانه,کار در منزل با اینترنت برای خانم ها وآقایان مشاغل دورکاری و خانگی
تاریخ انقضاء: 1393/05/09کد مطلب: 658 تعداد بازدید: 411487

به گزارش سایت استخدام به نقل از ایسنا: این روزها هر برگ از صفحه نیازمندی‌ ها را که مطالعه کنید، محال است حرفی از تبلیغات "کار در منزل" ، مشاغل خانگی  یا کار در خانه با درامد بالا ، و بسیاری از این موارد در آن درج نشده باشد.

کار در منزل و خانه با اینترنت برای خانم ها و آقایان مشاغل دورکاری و خانگی

مضامینی با عنوان "پیشنهادی استثنایی برای کار در منزل"، « کار در منزل با حقوق عالی»، «کار در منزل با دستمزد بالا» و عناوینی از این دست، شاید کمتر کسی از افراد جویای کار را وسوسه نکند، به همین دلیل روزانه شاهد صدها نفر برای ثبت‌ نام به این دفاتر مراجعه کنند.

این شیوه از کار بیشتر مورد پسند بانوان است، چون از یک سو تبلیغ حقوق بالای آن فکر آنان را به خود جلب می‌کند و از سوی دیگر، عنوان "کار در منزل" باعث ترغیب آنان می‌شود.بیشتر این فعالیت‌ها نیز مربوط به کارهای هنری است که به طور قطع سلیقه یک خانم، دقت نظر و ظرافت‌های زنانه در این نوع از کار بیشتر باب میل خواهد بود.

در این مجال به دنبال تأیید و یا عدم تأیید این نوع از تبلیغات نیستیم، بلکه موضوعی که باعث شده تا گزارشی در مورد این نوع کار تهیه شود، به خاطر بعضی تبلیغات است که بخشی از آن دروغ بوده و فقط زمینه‌ای شده برای کسب پول‌های بادآورده.

اصولاً «تبلیغات» خوش رنگ و لعاب هستند، اما بعضی از آنها به مانند مار خوش خط و خالی عمل کرده و مخاطب را مسحور خود می‌کنند و در این مسیر، سرمایه‌ خوبی را به جیب می‌زنند.

در نوع شرایط بعضی از تبلیغات «کار در منزل» عنوان شده که متقاضی برای آشنایی با شیوه کار باید 30 هزار تومان به کارفرما پرداخت کند و کار را یاد بگیرد، اما اگر کار تحویل داده شده مورد تأیید کارفرما بود، این مبلغ به وی بازگردانده می‌شود.

موضوع جالب توجه آنکه در بیشتر مواقع، کار تحویلی مورد تأیید کارفرما قرار نمی‌گیرد و این یعنی عدم بازپرداخت 30 هزار تومان.

نکته دیگری که در این شیوه از کار عنوان شده، این است که متقاضیانی که توانایی انجام این کار را داشته باشند، می‌توانند با کار در منزل، در هفته بین 100 تا 250 هزار تومان درآمد کسب کنند، اما در مقام عمل خبری از این پول نیست، چون یا شرایط کار آن قدر سخت است که فرد از عهده آن برنمی‌آید و یا ایرادات بنی‌اسرائیلی از کار تحویلی گرفته می‌شود.

جالب‌ تر آنکه مبالغ پرداختی افرادی که در کار تأیید شده‌اند نیز به بهانه‌های واهی به آنان بازگردانده نمی‌ شود.

با حضور در یکی از این مراکز، با تعداد بسیاری از بانوان جویای کار مواجه می‌شویم که منتظر ثبت‌نام خود به امید کسب ماهانه 800 هزار تومان درآمد هستند، غافل از آنکه خبری از این وعده وعیدها نیست.

شاید در عرض کمتر از چند ساعت بیش از 50 نفر برای ثبت‌نام به این مراکز مراجعه کنند، ثبت‌نام با تحویل فرم‌هایی به مراجعه‌کنندگان و دریافت مبلغ 30 هزار تومان ورودی انجام می‌شود.

حال با یک حساب سرانگشتی ساده می‌توان متوجه شد به طور میانگین، از طریق این نوع از تبلیغات می‌توان روزانه بیش از 1.5 میلیون تومان پول بادآورده را به جیب زد که قطعاً این میزان بیش از مبلغ ذکر شده است.

یکی از مراجعه‌ کنندگان دانشجویی به "زهرا صمدی" است ، وی گفت من دانشجوی رشته پرستاری هستم و در خوابگاه زندگی می‌کنم و برای تأمین خرج و مخارج زندگی‌ ام نیاز به منبع درآمدی داشتم که با مشاهده این تبلیغ، به این مرکز مراجعه کردم.

این دانشجوی دختر افزود: در ابتدای امر با توضیحات منشی، به نظر کار آسان و پردرآمد بود، به همین دلیل با رضایت 30 هزار تومان ورودی را پرداخت کردم.

وی ابراز داشت: از آن جا که به ما گفته بودند بعد از آموزش شیوه کار، اگر نمونه کار مورد تأیید آنان قرار گیرد 30 هزار تومان را به ما تحویل می‌دهند، حس کردم با کمی دقت و سرعت عمل می‌توانم منبع درآمدی برای خود داشته باشم.

صمدی ادامه داد: بعد از آموزش نحوه کار، وقتی نمونه کار را به آنان نشان دادم، کارم را تأیید نکردند.

وی با بیان اینکه از وضعیت پیش آمده بسیار ناراحت شدم، افزود: بعد از کمی پرس و جو مشخص شد اغلب کسانی که به این مرکز مراجعه کرده بودند، با عدم تأیید مواجه شده‌اند.

بانوی 45 ساله نیز در این خصوص به خبرنگار فارس گفت: با یکی از دوستانم برای ثبت‌نام به این مرکز مراجعه کردیم، چون به نظر می‌رسید شرایط کاری آن برای بانوان بسیار مناسب باشد.

وی افزود: من بعد از پذیرش شرایط کار در کلاس‌های آموزشی آنان شرکت کردم و نمونه کارم نیز مورد تأیید قرار گرفت.این بانوی خانه‌دار با بیان اینکه وقتی از بین آن همه ثبت‌نام کننده تأیید شدم، حس کردم بسیار خوش‌شانس و البته هنرمند هستم، ابراز داشت: بعد از مدتی هرچه منتظر شدم تا 30 هزار تومان ورودی را طبق وعده قبلی به من بازگردانند، خبری نشد که نشد.

وی گفت: از بقیه خانم‌هایی که تأیید شده بودند، سئوال کردم که آیا این مبلغ را به آنها بازگردانده‌اند یا نه؟ اما با پاسخ منفی مواجه شدم.این خانم 45 ساله ادامه داد: با چند تن از دوستان به سراغ منشی رفتیم و پرسیدیم که این مبلغ چه زمانی به ما بازگردانده می‌شود که با چهره متعجب و نیمه‌عصبی او مواجه شدیم.

وی ادامه داد: منشی با نگاهی که دور از ادب بود به ما گفت «30 هزار تومان هم مبلغی است که دنبال آن آمده‌اید؟».این بانوی خانه‌دار گفت: با این حرف منشی برخی از خانم‌ها سکوت کردند اما من به او گفتم که باید طبق وعده قبلی، این مبلغ را پرداخت کنند.

وی ابراز داشت: منشی آب پاکی را روی دست ما ریخت و گفت که دیگر شرایط تغییر کرده و نمی‌توانند این مبلغ را بازگردانند.یک خانم 33 ساله نیز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اظهار کرد: من یکی از افرادی بودم که کارم مورد تأیید قرار گرفت، اما موضوع قابل توجه آن است که در اغلب این مراکز شرایط مطرح شده قبل از تأیید کار با بعد از تأیید کار بسیار متفاوت می‌شود.

فاطمه محسنیان با بیان اینکه در زمینه جعبه‌سازی فعالیت می‌کرده، گفت: کارفرما به من قول داده بود بعد از آموزش کار، جعبه‌های ساخته شده را نیز با قیمت مناسبی از من بخرد.

وی با بیان اینکه بعد از شنیدن این سخن، بسیار خوشحال شدم، افزود: به امید اینکه تمام جعبه‌هایی که ساخته‌ام را به فروش برسانم، بیش از 100 هزار تومان مواد اولیه برای ساخت جعبه خریداری کردم.

این خانم 33 ساله گفت: تمام وقت خود را صرف ساخت این جعبه‌ها کردم، اما وقتی که آنها را برای فروش نزد کارفرما بردم خبری از این وعده نبود.وی با بیان اینکه کارفرما از خرید آنها امتناع کرد و گفت که قولی در این زمینه به من نداده، ابراز کرد: از آن جا که کاری از دستم برنمی‌آمد، به خانه بازگشتم.

محسنیان گفت: در حال حاضر تمام این جعبه‌ها گوشه‌ای از خانه خاک می‌خورد و به هر جا که برای فروش آنها مراجعه کرده‌ام، با درهای بسته مواجه شده‌ام.

در جامعه‌ای که اغلب افراد به ویژه جوانان با مشکل اشتغال مواجه هستند این نوع از تبلیغات، فریبنده و در عین حال جذاب است که شهروندان باید حواس خود را نسبت به این مسئله جمع کنند، زیرا برخی در این میان با فریبکاری، برای پول‌های مردم کیسه‌ دوخته‌اند و شاید با اعتقاد به این ضرب‌المثل که «قطره قطره جمع گردد وانگهی دریا شود» پول‌های هنگفت و بادآورده‌ای را به جیب می‌زنند.

منبع: کار در منزل

Share/Save/Bookmark
جستجوهای مرتبط
ارسال نظر
نام :
پست الکترونیک :
نظر شما :
کد بالا:
صفحه 1 از 12   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12   
لیلا افرادی
یکشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۶
۱۵
۵
کاردر منزل میخواهم اما نه کار اینترنت
قاسم
چهار شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۵
۳۶
۸
نیاز مند کار در منزل بسته بندی
قاسم
چهار شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۲
۷
۵
نیاز مند کار در منزل
جواد
شنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۵:۰۸
۵
۱
جویای کاردرمنزل
Ava
سه شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۶ - ۱:۳۵
۱۰
۴
سلام خسته نباشید دنبال کار در منزل میگردم هر کاری هم ک باشه انجام میدم ممنونم استان خراسان شمالی
فاطمه رحیمی
پنج شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۵
۷
۰
شغل خانگی با درآمد ماوسط
erick
چهار شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۵
۱۸
۲
باسلام خانم خانه داری هستم که احتیاج شدید به کار در منزل دارم
زهراخدابخشی جویباری
یکشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۲
۸
۴
جویای کار هستم
ساره پورکمال
شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۶ - ۸:۲۱
۴
۲
من هم خیلی وقته دنبال کار درمنزل بودم ولی پیدا نمیکردم امیدوارم بتونم اینجا مشغول ب کار بشم
زهرا
یکشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۶ - ۱:۵۶
۱۷
۱
کار در منزل هر چی باش انجام میدم از قوچان هستم
سید جلال میرمشتاقی
جمعه ۴ فروردین ۱۳۹۶ - ۱:۳۰
۱
۲
نظر خاصی فعلا ندارم
mahya
چهار شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۶
۸
۱
سلام. کار در منزل هرچی باشه انجام میدم و اگه بدون اموزش حضوری باشه خیلی بهتره ک اموزششو از طریق تلگرام ارسال کنید.ممنون کرمانشاه هستم
پریسا شعبانی
شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۵ - ۳:۵۹
۱۱
۳
سلام کار در منزل هرچی باشه انجام میدم
mn
پنج شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۵ - ۵:۰۰
۱
۳
با سلام متاهل هستم از تهران نیاز شدید به کار دارم چون بچه مدرسه ایی دارم کار در متزل مناسبه،واقعا نیازم ضروریه
م نامدار
پنج شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۵ - ۴:۵۷
۵
۲
با سلام کار در منزل بسته بندی میتونم انجام بدم خیلی احتیاج دارم بکار خیلی
بیتا خانی
یکشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۵ - ۷:۴۶
۴
۲
سلام کار تایپ رو سریع انجام میدم
بهناز
سه شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۶
۲۱
۲
سلام کار درمنزل هرچی باشه انجام میدم بسته بندی باشه بهتره. خمینی شهرهستم
عیاربا این شماره حتما تماس بگیرید شرکت خدماتی نوین سرویس
سونیا
شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۳
۱۴
۵
عزیزانم وقت خود را اینجا تلف نکنید گشتیم نبود نگرد نیست ..بهتره یه کاری واسه خودتون دست و پا کنید
مهدی نیکخو
یکشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۵ - ۷:۰۹
۳
۲
سلام مهدی نیکخو هستم کاردانی کامپیوتر دارم علاقه مند به کار تایپ وکار با کامپیوتر در منزل
Hamed
چهار شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۵
۱۶
۵
سلام کار در منزل هر چی باشه انجام میدم بسته بندی باشه که خیلی بهتر میشه
صفحه 1 از 12   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12   
 
ارسال نظر
نام :
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با سایت استخدام پرداد، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
پست الکترونیک :
نظر شما :