هشدار

استفاده از کل امکانات و خدمات سایت کاملا رایگان میباشد.کارجویان محترم لطفا هشدارهای زیر را جدی بگیرید

سایت استخدامی پرداد تمام تلاش خود را جهت درج آگهی های معتبر به کار میگیرد اما هیچگونه تعهدی نسبت به صحت ، دقت، کامل بودن و شایستگی اطلاعات ثبت شده از سوی کارفرمایان در سایت را نداشته و بررسی صحت و سقم اطلاعات به عهده کاربران می باشد.

به عنوان آگهی و شرح شغل دقت کنید. چنانچه عنوان یا شرح شغل منطقی نبود از پذیرش شغل خودداری کنید تا تا از سوء استفاده افراد سودجو جلوگیری گردد.

در صورت مشاهده هرگونه سوء استفاده و یا آگهی های شغلی ناشایست و غیرمعقول، لطفاً سریعاً از اینجا مسئولین سایت را مطلع فرمایید.

نکته بسیار مهم: چنانچه خانمها برای شغلی دعوت به مصاحبه شدند، در مراجعات اولیه حتما در ساعات اداری و با یک همراه مراجعه نمایند.

پرداختهای غیر قانونی: کارجویان محترم ، هنگام مراجعه به شرکتهای خصوصی متقاضی نیرو و فرمهای ثبت نام اینترنتی از پرداخت هرگونه هزینه بابت تکمیل فرم رزومه یا درخواست همکاری و ثبت نام خودداری فرمایید چراکه این امر کاملا غیرقانونی است و بدون شک کلاهبرداری محسوب می شود.

سایت استخدامی پرداد بدون اجازه صاحبان اطلاعات به هیچ عنوان دست به تغییر و یا مخدوش کردن آنها نمی زند و از تمام امکانات و توانایی ها خود برای ایجاد امنیت، دقت و سرعت در سایت استفاده می نماید.

کارفرما می بایست تمام اطلاعات دریافتی خود از کارجو را صرفاً جهت موارد استخدامی استفاده نماید و از فاش نمودن اطلاعات خودداری نماید ، در اینصورت دچار پیگرد قانونی خواهد شد.

سایت استخدامی پرداد بین کاربران سایت خود از قبیل کارجو و کارفرما هیچ گونه تبعیضی قائل نمی باشد و تمام کاربران از امتیاز یکسان برای استفاده از خدمات سایت برخوردار می باشند.

درخواست مدیریت فنی سایت از کاربران محترم : لطفا موارد امنیتی را رعایت کنند تا خدای ناکرده مورد سوء استفاده افراد سودجو قرار نگیرند.

افراد سوجو از نظر روانشناسی بسیار قدرتمند و با اعتماد به نفس بالا عمل می کنند

لطفا مراقب باشید