درباره مرجع استخدام پرداد

مدیر گروه اینترنتی پــرداد با اعتقاد به این اینکه اینترنت یکی از رسانه های مفید و قدرتمند است و می تواند در ترویج علم ,فرهنگ , اشتغال , اعتقادات دینی  و.... مؤثر واقع شود از سال 1385 وارد این عرصه شده و با راه اندازی مجموعه سایتهای ( مجله پرداد ، بانک اطلاعات مشاغل و نیازمندی های کشور و سایت استخدام پرداد ) در تمامی این سالها سعی نموده اند با بهره گیری از تکنولوژی و فن آوری روز گامی هرچند کوچک اما خالصانه در راستای این امر مهم بردارد.

چرا سایت استخدامی ؟

یکی از مهمترین دلایل گروه اینترنتی پرداد برای وارد شدن به این عرصه نیاز مبرم کاربران به یک بانک اطلاعاتی جامع و تفکیک شده بر اساس استانها ، شهرستانها ، تخصص ، و مدرک تحصیلی در فضای مجازی و عدم وجود ساختار و سازماندهی مناسب در مدیریت سایتهای مشابه در کشور بوده که کاربران و متقاضیان را با سردرگمی عملکردی مواجه نموده و لزوم وجود یک بانک جامع متمرکز با رویکردی دوجانبه برای کارجویان و کارفرمایان را امری ضروری می سازد.

گروه اینترنتی پرداد همواره کوشیده است تا اطلاعات و خدمات مورد نیاز کاربران را با دقت ، سرعت و امنیت در اختیار آنان قرار دهد ، البته این مهم تحقق پیدا نمی کند مگر با لطف الهی ، همراهی شما عزیزان و تلاش همکاران ما در بخش های های مختلف .

سایت استخدام پرداد تحت پوشش موسسه بین المللی GKP دارای مجوز رسمی فعالیت از وزارتخانه های ارشاد و وزات تعاون، كار و رفاه اجتماعی و نهاد های قانونی كشوری است و کلیه فعالیت های سایت تحت نظارت و قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

من الله التوفیق

مدیر مجموعه سایت های پرداد